x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

המלצות לשלושה פיקניקים בחיק הטבע

תאריך: 09/06/2011 15:13

סוף סוף החורף מפנה את מקומו והאביב מתחיל להראות סימנים. האמת היא שאני באופן אישי מעדיפה דווקא את החורף מכל העונות, יש משהו באפור בחוץ, בגשם ובסערות ובהתכרבלות תחת הפוך שפשוט עושה לי חמים בלב.

אבל אפילו סרבנית חורף שכמוני לא יכולה שלא לשמוח כשהאביב מתחיל להפגין נוכחות. הסימנים הראשונים של האביב כמעט ואינם מורגשים, הם באים לידי ביטוי ביום שמשי וחמים פה ושם, פתאום הטמפרטורות עולות, פתאום מתחילות לפרוח הכלניות והרקפות ואז מבלי ששמתם לב - הגיע הזמן להעלות את בגדי החורף לבוידעם כי האביב כבר כאן. ולכל מי שאוהב טיולים בארץ – אנו מביאים כמה המלצות על אתרי פיקניק מהנים.

כל מי שראה את הסרט במבי יודע איך מרגישות החיות ואיך מרגיש היער כשהאביב מגיע. יש בו באביב איזה ריח של הבטחה שקשה להתעלם ממנו, אז פשוט כדאי להיכנע לו. והנה המלצות על מסלולי טיול בעקבות הפריחה באביב.

אני תמיד טוענת שצריך לחוות כל דבר כמו שהוא באמת, למקסימום. כלומר, אם נוסעים למדבר - אז בבקשה, לישון בחאן או באוהל או באחד מתוך כל אותם צימרים בדרום הארץ. אם לצפון - אז בצימר, אם לאכול אז עם מרכיבים טריים וטעימים, ואם אביב - אז רק בפיקניק.

שלוש המלצות לשלושה סוגי פיקניקנים שונים בחיק הטבע!

פיקניק משפחתי: והכוונה היא לא לפיקניק עם המשפחה המצומצמת אלא לפיקניק גדול עם המשפחה המורחבת. נכון שלפיקניק משפחתי מעבר לגיל מסויים יש מוניטין לא משהו אבל צריך לזכור שיש לו גם הרבה יתרונות.

ראשית - האוכל: האוכל בפיקניק משפחתי לרוב יהיה באיכות יותר גבוה מאשר כל סוגי הפיקניק האחרים. זאת מפני שההורים קונים את הבשר (שלרוב יהיה יקר יותר ממה שהייתם קונים אתם) וכל הדודות מביאות מטעמים מעשה ידיהם.

יתרון נוסף של פיקניק משפחתי בא לידי ביטוי ברמת הפעילות שלכם. כלומר, בפיקניק משפחתי יש הרבה ידיים עובדות הרגילות לשאת באחריות מה שמשאיר אתכם חופשיים להתרוצץ עם האחיינים למעט סיוע מינימלי פה ושם.

קיראו המלצות על 3 טיולים משפחתיים

פיקניק עם חברים: זהו למעשה הפיקניק המועדף עליי. אתם יודעים איך הוא עובד- באיזה יום יפה בחוץ מישהו אומר אולי מעשה מנגל? ואז מישהו אחר קופץ להביא חומוס מחומסיה שווה, אחר קופץ לסופר ומביא קולה, בירות ובשר, וההוא שהציע את כל הרעיון צריך לדאוג למנגל עצמו ואם אפשר אז

גם לערכת קפה שיהיה לאחרי האוכל. בסוג הזה של הפיקניק האוכל לא ברמה הכי טובה כי הבשר הוא מהסופר ולא חלילה מקצביה כי זה יקר, הטבחים הראשיים (הגברים כמובן) עוד לא השתלטו על אומנות הנפנוף באופן מספק והנשים אמנם מנסות להכין סלט אבל שוב שכחו להביא מספיק סכינים. אבל טובה חברה נעימה על אוכל טוב, ולאף אחד לא אכפת אם השישליק קצת נשרף והעגבניה חתוכה לרבעים ולא קצוצה.

פיקניק רומנטי עם בן הזוג: הפיקניק הזה לרוב יתקיים בסמוך לנקודת ציון זוגית כלשהי, יום השנה, יום הולדת, הצעת נישואים וכדומה ביוזמת אחד הצדדים שיעשה הפתעה לשני. הכי חשוב בפיקניק הזה זה להשקיע ולהכין הכל מבעוד מועד.

אין מבאס כמו להכין פיקניק רומנטי לכבוד יום ההולדת של בן זוגך, להכין אוכל וקינוחים, לארוז את מתנת יום ההולדת ולהחביא אותה באוטו שבוע מראש ולהגיע למקום ולגלות ששכתם כוסות לשמפניה. אבל כמו שאומרים - העיקר הכוונה ותנו לספר לכם מנסיון, שעם כוסות שמפניה, או בלי כוסות שמפניה, לבן הזוג לא ממש יהיה איכפת מהאוכל וצורת ההגשה.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור